کارخانه پارچه تترون سیب و خرید عمده

پارچه تترون سیب

کارخانه پارچه تترون سیب و خرید عمده

پارچه تترون سیب در کارخانه نساجی بسیار خوب و با به روز ترین دستگاه های نساجی تولید شده اند که تقاضا جهت خرید عمده انواع پارچه کارخانه سیب رو به افزایش است.
پارچه های تترون کارخانه سیب از تنوع گسترده و کاملی تشکیل شده است و برای دوخت انواع پوشاک یا مصارف خانگی و کالای خواب بسیار کاربردی هستند.

پارچه های تترون در چندین عرض گوناگون بافته و تکمیل می گردند که علاوه بر عرض پارچه، در گرماژ پارچه نیز با یکدیگر یکسان نخواهند بود.
همانطور که میدانید به هر میزانی که وزن هر متر پارچه زیادتر باشد، پارچه از زیردست ضخیم تری برخوردار خواهد بود.

پارچه تترون سیب
پارچه تترون سیب

کارخانه پارچه تترون سیب:

کارخانه نساجی سیب انواع پارچه تترون را در عرض های ۹۰، ۱۵۰، ۲ و ۳ متری تولید می کند که هرکدامشان برای مصارف مختلف بصورت عمده خرید و فروش می گردد.
برای مثال پارچه تترون در عرض نود برای دوخت انواع مقنعه و یا پارچه های تترون ۱۵۰ سانتی متر برای دوخت پیراهن های مردانه و‌ پسرانه کاربرد دارند. همچنین پارچه های عرض ۳ متر برای دوخت انواع چادر های جشن تکلیف، روتختی های هتلی و … عمده ای در بازار توزیع می شود.

پارچه تترون سیب
پارچه تترون سیب

برای خرید عمده از کارخانه نساجی سیب می توانیم سفارشات انبوه و عدلی را به قیمت ارزان از کارخانه تهیه کنیم و بهترین پارچه را تهیه کنیم.
با حذف هرگونه واسطه در میان خریداران عمده پارچه و کارخانجات پارچه، می توان قیمت خرید انواع پارچه های تترون را کاهش دهیم و در بازار های رقابتی بهترین خرید را داشته باشیم.

پارچه های کارخانه سیب به انواع تترون محدود نخواهد بود و انواع چلوار های پنبه ای، پارچه های فاستونی و … را نیز می توانیم در بازار با این نام مشاهده کنیم.

درباره نویسنده

mohsen

تماس