پارچه فاستونی بدر نصف جهان و خرید عمده

پارچه فاستونی بدر

پارچه فاستونی بدر نصف جهان و خرید عمده

پارچه فاستونی بدر نصف جهان از جمله پارچه های شبه فاستونی است که به دلیل قیمت ارزان و مناسب به صورت عمده در بازار پارچه خرید و فروش می گردد.

آیا می دانید پارچه های شبه فاستونی چیست؟

پارچه شبه فاستونی به پارچه های فاستونی که فاقد الیاف پشم باشد گفته می شود و معمولا در تولید آنها از نخ پلی استر یا ویسکوز استفاده خواهد شد.
به طبع با چنین الیافی قیمت فروش پارچه نیز به نسبت پارچه های فاستونی پشم دار، کاهش خواهد یافت.

اما میان پارچه های شبه فاستونی نیز کیفیت های خوب و بد وجود دارند و پارچه های تولید شده از کارخانجات مختلف با یکدیگر متفاوت است.
یکی از کارخانجات تولید کننده پارچه فاستونی، کارخانه بدر نصف جهان است که انواع پارچه های طرحدار چهاخانه، دیپلمات و ساده را تولید و عرضه می کند.

پارچه فاستونی بدر نصف جهان از کیفیت خوب و قابل قبولی تشکیل شده است که طرح های متنوع و مشتری پسندی را تولید و در بازار های پارچه فاستونی توزیع می کند.
پارچه فاستونی بدر در طاقه های ۳۰ متری و با عدل بندی ۲۴۰ متری آماده می شوند که در سراسر بازار های کشور بصورت عمده خرید و فروش می شوند.

پارچه فاستونی بدر
پارچه فاستونی بدر

خرید عمده پارچه فاستونی بدر:

برای خرید عمده پارچه بدر نصف جهان می‌توانیم با کارخانه در ارتباط باشیم و کد رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده را مشاهده کنیم.
با چنین شرایط می توان جدیدترین طرح های پارچه فاستونی بدر نصف جهان و حتی نمونه های مشابه مانند پارچه فاستونی زرین را به محض تولید دریافت کنیم و در خط تولید پوشاک و یا فروش آن اقدام نمایید.

درباره نویسنده

mohsen

تماس