وبلاگ

پارچه کجراه فدک

کارخانه تولید پارچه کجراه فدک

پارچه کجراه فدک‌ از بهترین کارخانه نساجی تولید کننده انواع ترگال و کجراه است که انواع پارچه در این کارخانه با رنگبندی های متنوع عرضه می گردند.
مصرف پارچه های ترگال و‌ کجراه در طول سال بسیار زیاد است و مشتریان هر ساله از مدل های گوناگون این پارچه استفاده می کنند.
دوخت انواع لباس فرم مدارس، دوخت لباس های مهندسی و کارگری، دوخت روپوش های پزشکی و پرستاری از عمده ترین مصارف پوشاکی انواع ترگال و‌ کجراه می باشد.
البته از انواع پارچه های ترگال و کجراه در بخش کالای خواب نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

"<yoastmark

کارخانه پارچه کجراه فدک:

پارچه ترگال و‌ کجراه فدک در بیش از ۸۰ رنگ متنوع تولید می گردند که این طیف گسترده جوابگوی نیاز تولیدی های پوشاک و دوزندگان می باشد.
عرض پارچه های کارخانه نساجی فدک ۱۵۰ سانتی متر می باشد که بصورت طاقه های ۴۰ متری و عدل های ۳۲۰ متری به فروش می رسند.

"<yoastmark

خرید عمده انواع ترگال کجراه فدک:

انواع پارچه های ترگال و‌ کجراه کارخانه فدک را به راحتی می توان‌ در بازار های هر شهر خریداری کرد. اما برای خرید ارزان قیمت باید به کجا مراجعه کنیم؟

تعدادی از نمایندگان فروش اصلی کارخانه فدک هستند که تولیدات این شرکت را به قیمت عمده و‌ کارخانه به فروش می رسانند.
بنابراین برای خرید ارزان قیمت پارچه های کارخانه فدک، کافی است با این نمایندگان و بنکداران پارچه ارتباط بگیرید و سفارشات عمده را به قیمت ارزان و‌ کارخانه تولیدی خریداری کنید.

0
پارچه لباس کار

قیمت روز بهترین پارچه لباس کار

پارچه لباس کار معمولا از ترگال و کجراه تشکیل شده است که با شرایط فعلی بازار پارچه، نیازمند دریافت قیمت روز پارچه هستیم که بهترین پارچه مناسب لباسکار را خریداری کنیم؟

مشخصات بهترین پارچه لباس کار چیست؟

پارچه های ترگال و کجراه که برای دوخت انواع لباس های کار انتخاب می گردند باید از دوام و کیفیت مورد تاییدی برخوردار باشد که در طول دوره استفاده دچار مشکل نگردد.
پارچه لباسکار ترگال و کجراه تحت عنوان و نام های بسیاری در بازار به فروش می رسند که هرکدام از کارخانه های نساجی متعددی تولید شده اند و در بازار توزیع می گردند.
پارچه های کارخانه فدک، تک، مهنام، زرین پود، آیدین و … از جمله تولید کنندگان انواع پارچه های ترگال و کجراه است که تولیدات خود را با بیش از ۵۰ رنگ متعدد در بازار پارچه به فروش می رسانند.
اینگونه پارچه های ترگال و کجراه از بهترین پارچه های لباس کار هستند که معمولا براب دوخت لباس های مهندسی با کیفیت بسیار خوب مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه لباس کار
پارچه لباس کار

اما ممکن است بسیاری از تولیدی های لباس کار برای خرید پارچه لباسکار، جویای انواع پارچه ترگال و کجراه با قیمت مناسب و ارزانی باشند.

این مرکز فروش پارچه علاوه بر توزیع بهترین پارچه لباس کار، پارچه های با قیمت مناسب و ارزانتری را جهت دوخت انواع لباسکار عرضه می کند که رضایت تمامی مشتریان را جذب کند.
برای خرید انواع پارچه های لباسکار و دریافت کالیته های پارچه می توانید با این مرکز فروش ارتباط بگیرید و سفارشات عمده خود را خریداری و دریافت کنید.

0
پارچه ترگال تک

خرید پارچه ترگال تک لباس فرم مدارس

پارچه ترگال تک از بهترین پارچه های تولید شده کارخانه های نساجی است که هر ساله برای دوخت انواع لباس فرم مدار مقاطع تحصیلی مختلف انتخاب و خریداری می گردد.

پارچه مناسب لباس فرم مدارس باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

هرساله تولیدی های پوشاک لباس فرم مدارس دغدغه خرید بسیار خوب انواع پارچه ترگال و کجراه هستند که کیفیت خوبی را به همراه داشته باشد.
زیر دست پارچه های ترگال لباس مدارس باید نرم و لطیف باشد و در حین لطافت از دوام و مقاومت خوبی نیز برخوردار باشد.
تمامی خریداران و تولیدی های پوشاک در زمان خرید انواع پارچه ترگال کیفیت بافت و رنگرزی پارچه را مورد بررسی قرار می دهند.

پارچه ترگال تک
پارچه ترگال تک

خرید پارچه ترگال تک:

همانگونه که گفتیم برای دوخت لباس های فرم مدارس مرغوب ابتدا باید با انواع پارچه های ترگال و کجراه آشنایی داشته باشیم و بهترین خرید پارچه را انجام دهیم.
پارچه ترگال تک از نمونه های برتر جهت دوخت انواع لباس های مدارس سنین مختلف است که مرغوبیت تولیدات کارخانه نساجی تک سبب شده است که فروش بسیار زیادی داشته باشد.
تولیدات کارخانه نساجی تک در تمامی شهر های کشور و بازار های پارچه نیز عرضه می شود و این نشانه ای از کیفیت و ضمانت تولیدات این کارخانه است.

پارچه ترگال تک
پارچه ترگال تک

قیمت خرید پارچه ترگال کجراه تک به نسبت کارخانجات تولید کننده پارچه لباس مدارس بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه می باشد که رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جذب کرده است.
عرض پارچه های ترگال کج راه کارخانه تک ۱۵۰ سانتی متر می باشد که به طول ۴۰ متر طاقه پیچی شده اند.

برای خرید ارزان قیمت و عمده پارچه های ترگال تک و همچنین پارچه های کجراه این کارخانه نساجی، می توانیم با نمایندگان فروش این شرکت در تماس باشیم و علاوه بر دریافت کالیته رنگ پارچه، سفارشات پارچه را به قیمت ارزان و کارخانه خریداری کنیم.

0
پارچه فاستونی بدر

پارچه فاستونی بدر نصف جهان و خرید عمده

پارچه فاستونی بدر نصف جهان از جمله پارچه های شبه فاستونی است که به دلیل قیمت ارزان و مناسب به صورت عمده در بازار پارچه خرید و فروش می گردد.

آیا می دانید پارچه های شبه فاستونی چیست؟

پارچه شبه فاستونی به پارچه های فاستونی که فاقد الیاف پشم باشد گفته می شود و معمولا در تولید آنها از نخ پلی استر یا ویسکوز استفاده خواهد شد.
به طبع با چنین الیافی قیمت فروش پارچه نیز به نسبت پارچه های فاستونی پشم دار، کاهش خواهد یافت.

اما میان پارچه های شبه فاستونی نیز کیفیت های خوب و بد وجود دارند و پارچه های تولید شده از کارخانجات مختلف با یکدیگر متفاوت است.
یکی از کارخانجات تولید کننده پارچه فاستونی، کارخانه بدر نصف جهان است که انواع پارچه های طرحدار چهاخانه، دیپلمات و ساده را تولید و عرضه می کند.

پارچه فاستونی بدر نصف جهان از کیفیت خوب و قابل قبولی تشکیل شده است که طرح های متنوع و مشتری پسندی را تولید و در بازار های پارچه فاستونی توزیع می کند.
پارچه فاستونی بدر در طاقه های ۳۰ متری و با عدل بندی ۲۴۰ متری آماده می شوند که در سراسر بازار های کشور بصورت عمده خرید و فروش می شوند.

پارچه فاستونی بدر
پارچه فاستونی بدر

خرید عمده پارچه فاستونی بدر:

برای خرید عمده پارچه بدر نصف جهان می‌توانیم با کارخانه در ارتباط باشیم و کد رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده را مشاهده کنیم.
با چنین شرایط می توان جدیدترین طرح های پارچه فاستونی بدر نصف جهان و حتی نمونه های مشابه مانند پارچه فاستونی زرین را به محض تولید دریافت کنیم و در خط تولید پوشاک و یا فروش آن اقدام نمایید.

0
بهترین پارچه پیراهنی

قیمت خرید بهترین پارچه پیراهنی لباس مدارس

بهترین پارچه پیراهنی برای دوخت لباس مدارس چیست؟ بسیاری از تولیدی های پوشاک برای تهیه لباس مدارس به دنبال بهترین پارچه های پیراهنی با قیمت بسیار مناسب هستند.
اما پارچه های پیراهنی برای لباس مدارس باید چه مشخصاتی داشته باشد که رضایت مشتریان را جذب کند.

خرید بهترین پارچه پیراهنی:

پارچه هایی برای لباس مدارس خرید و فروش می گردند که علاوه طرح های به روز و بسیار جدید، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد.
اما منظور از کیفیت پارچه پیراهنی چیست؟

بهترین پارچه پیراهنی
بهترین پارچه پیراهنی

پارچه ای که برای پیراهن یا خرج کار لباس مدارس تهیه می شود باید از لحاظ رنگ و بافت مقاوم باشد. لباس های مدارس در مقاطع تحصیل گوناگون، مداوم شستشو می گردند و به همین خاطر نباید دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی گردند.
اما مسئله مهم‌ دیگر برای خریداران پارچه قیمت خرید فروش پارچه پیراهنی مدارسی است. قیمت خرید بهترین پارچه مدارسی برای دوزندگان و مدیران مدارس اهمیت بسیاری دارد و جویای خرید پارچه با قیمت مناسب هستند.

اما بهتر است برای خرید بهترین پارچه پیراهنی، به کارخانه تولید کننده پارچه دسترسی یابیم و بدین شکل قطعا قیمت پارچه نیز کاهش خواهد یافت. علاوه بر این دریافت سریع سفارشات و پارچه های خریداری شده، از دیگر مزایای ارتباط با کارخانه تولید پارچه است.

0
پارچه فلامنت بیمارستانی

قیمت خرید پارچه فلامنت بیمارستانی ارزان

پارچه فلامنت بیمارستانی از ارزان قیمت ترین پارچه بیمارستانی است که قیمت خرید این پارچه از سایر پارچه های بیمارستانی ارزان تر و مناسب تر می باشد.
پارچه فلامنت به دلیل قیمت ارزان در بیمارستان های کشور جهت لباس بیماران استفاده می شوند.

هرچند در بسیاری از مراکز درمانی ترجیح میدهند جهت دوخت لباس های بیمار از پارچه های مرغوب تر مانند تترون بهره بگیرند و از پارچه های فلامنت جهت مصارف دیگر استفاده شود.

پارچه فلامنت بیمارستانی
پارچه فلامنت بیمارستانی

مشخصات پارچه فلامنت بیمارستانی چیست:

نام پارچه های فلامنت برگرفته از الیاف به کاربرده در این پارچه یعنی فلامنت می باشد. بنابراین در تار و پود این پارچه از الیاف فلامنت استفاده شده است که در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید و توزیع می گردند.
معمولا پارچه های فلامنت بیمارستانی در رنگ های صورتی، آبی و سفید تولید و تکمیل شده اند که جهت دوخت انواع البسه به کار برده می شوند.
برای خرید ارزان قیمت و عمده انواع پارچه های بیمارستانی مانند تترون، فلامنت و فلامنت پنبه می توانیم بصورت مستقیم با کارخانه های تولید کننده در ارتباط باشیم و بصورت عمده و ارزان قیمت پارچه را تهیه کنیم.

0
پارچه تترون سیب

کارخانه پارچه تترون سیب و خرید عمده

پارچه تترون سیب در کارخانه نساجی بسیار خوب و با به روز ترین دستگاه های نساجی تولید شده اند که تقاضا جهت خرید عمده انواع پارچه کارخانه سیب رو به افزایش است.
پارچه های تترون کارخانه سیب از تنوع گسترده و کاملی تشکیل شده است و برای دوخت انواع پوشاک یا مصارف خانگی و کالای خواب بسیار کاربردی هستند.

پارچه های تترون در چندین عرض گوناگون بافته و تکمیل می گردند که علاوه بر عرض پارچه، در گرماژ پارچه نیز با یکدیگر یکسان نخواهند بود.
همانطور که میدانید به هر میزانی که وزن هر متر پارچه زیادتر باشد، پارچه از زیردست ضخیم تری برخوردار خواهد بود.

پارچه تترون سیب
پارچه تترون سیب

کارخانه پارچه تترون سیب:

کارخانه نساجی سیب انواع پارچه تترون را در عرض های ۹۰، ۱۵۰، ۲ و ۳ متری تولید می کند که هرکدامشان برای مصارف مختلف بصورت عمده خرید و فروش می گردد.
برای مثال پارچه تترون در عرض نود برای دوخت انواع مقنعه و یا پارچه های تترون ۱۵۰ سانتی متر برای دوخت پیراهن های مردانه و‌ پسرانه کاربرد دارند. همچنین پارچه های عرض ۳ متر برای دوخت انواع چادر های جشن تکلیف، روتختی های هتلی و … عمده ای در بازار توزیع می شود.

پارچه تترون سیب
پارچه تترون سیب

برای خرید عمده از کارخانه نساجی سیب می توانیم سفارشات انبوه و عدلی را به قیمت ارزان از کارخانه تهیه کنیم و بهترین پارچه را تهیه کنیم.
با حذف هرگونه واسطه در میان خریداران عمده پارچه و کارخانجات پارچه، می توان قیمت خرید انواع پارچه های تترون را کاهش دهیم و در بازار های رقابتی بهترین خرید را داشته باشیم.

پارچه های کارخانه سیب به انواع تترون محدود نخواهد بود و انواع چلوار های پنبه ای، پارچه های فاستونی و … را نیز می توانیم در بازار با این نام مشاهده کنیم.

0
پارچه کجراه زرین پود

قیمت فروش پارچه کجراه زرین پود

پارچه کجراه زرین پود به همراه پارچه های ترگال از برترین پارچه های تولید داخل است که قیمت فروش و کیفیت مرغوبشان موجب تقاضای بسیار زیاد جهت خرید عمده پارچه های این کارخانه نساجی شده است.
آنچه که در فروش عمده انواع پارچه تاثیر گذار است، کیفیت پارچه است که موجب افزایش روز افزون تقاضا جهت خرید آن می باشد.
اما قیمت خرید و فروش انواع پارچه کجراه و ترگال نیز در بازار معامله پارچه تاثیر فراوانی دارد.

پارچه کجراه زرین پود
پارچه کجراه زرین پود

کارخانه نساجی پارچه کجراه زرین پود

پارچه های کارخانه زرین پود در بازار پارچه از شهرت بسیار خوبی برخوردارند و دلیل این تقاضا بدون تردید کیفیت مطرح پارچه های تولیدی این کارخانه نساجی می باشد.
دوام و‌ کیفیت رنگ پارچه زرین پود دلیل اصلی این شهرت در میان کارخانه های تولید کننده پارچه کجراه و ترگال است.

پارچه کجراه زرین پود از نخ پلی استر ویسکوز بافته شده و وزن هر متر پارچه تقریبا ۲۹۰ گرم می باشد. انواع پارچه های کجراه این کارخانه به صورت طاقه های ۴۰ متری در بازار های پارچه سراسر کشور توزیع می شوند.

رنگبندی گسترده پارچه های ترگال و کجراه کارخانه زرین تقاضای مشتریان مختلف را پوشش می دهد و برای انواع لباس فرم مدارس، لباس های کار، دوخت انواع مانتو و شلوار و … بصورت عمده استفاده می شوند.

خرید و فروش عمده پارچه کجراه زرین پود

برای خرید ارزان قیمت پارچه های کجراه از کارخانه های مختلف مانند زرین پود باید با عامل فروش هرکدام ارتباط برقرار سازیم و علاوه بر دریافت لیست قیمت به روز پارچه، با قیمت مناسب تر پارچه ها را خریداری کنیم.
با چنین تدابیری علاوه بر خرید ارزان قیمت پارچه، سفارشات پارچه را می توان در اسرع وقت و بدون واسطه دریافت کنیم.

2
انواع پارچه لباسکار

خرید عمده انواع پارچه لباسکار ارزان قیمت

انواع پارچه لباسکار توسط کارخانجات نساجی متعدد در کشور تولید می گردند و بصورت عمده در بازار پارچه خرید و فروش می شوند. بهترین راه خرید پارچه لباسکار ارزان قیمت چیست؟
پارچه های لباسکار موجود در بازار تنوع گسترده ای دارند که کیفیت بافت اینگونه پارچه ها نیز متفاوت است.

انواع پارچه لباسکار
انواع پارچه لباسکار

انواع پارچه لباسکار کدام است؟

پارچه های لباس کاری مانند پارچه کجراه، پارچه ترگال، پارچه های لی است که هرکدام از آنها از درجه کیفیت متفاوتی برخوردارند.
برای مثال پارچه های کجراه فلامنتی، پارچه کجراه ویسکوز و پنبه ای از چندین مدل پارچه های لباسکار هستند و هرکدام برای ارگان و شرکت متفاوت استفاده می گردند.
قیمت پارچه لباس کار با توجه به جنس پارچه و نوع رنگرزی آنها مشخص می شود و در بازار پارچه معامله می گردد.
برای نمونه پارچه های کجراه که از الیاف پنبه تشکیل شده اند گران قیمت تر از پارچه های کجراه با الیاف فلامنت می باشند.

انواع پارچه لباسکار
انواع پارچه لباسکار

راهنمای خرید ارزان قیمت پارچه کجراه لباسکار :

برای خرید ارزان قیمت پارچه علاوه بر انتخاب صحیح پارچه متناسب با محیط کار، دسترسی مشتریان به کارخانه نیز تاثیر مستقیم دارد.
انتخاب صحیح پارچه در زمان خریپ عمده اهمیت زیادی دارد، برای مثال زمانی که قصد تولید لباسکار برای محیط های گرم و‌ محیط هایی که با آتش سر و کار دارند را داشته باشیم، باید از پارچه های پنبه ای بهره گیرند.

اما در زمانی که جویای پارچه برای شرکت های تبلیغاتی باشیم که قیمت خرید پارچه بسیار مطرح است، باید از پارچه های کجراه فلامنتی در خط تولید انواع لباسکار بهره بگیریم.
در نهایت پس از تصمیم نهایی و انتخاب درست پارچه، باید با تولید کنندگان و کارخانجات کارخانه ارتباط برقرار سازیم و خرید عمده پارچه را به قیمت ارزان تمام کنیم.
برای خرید عمده و ارزان قیمت انواع پارچه لباسکار می توان با تولید کننده در تماس باشیم و سفارشات عمده را با حذف واسطه انجام دهیم.

0
پارچه کجراه مانتویی

فروش انواع پارچه کجراه مانتویی ارزان قیمت

پارچه کجراه مانتویی ارزان قیمت تر از سایر پارچه های مانتویی است که انواع آن با درجه کیفیت های گوناگون به فروش می رسد. بهترین پارچه کجراه مناسب دوخت مانتو کدام است؟
بسیاری از دوزندگان و تولیدکنندگان انواع مانتو، برای خرید ارزان قیمت پارچه و فروش ارزان مانتو، قصد خرید پارچه کجراه و ترگال را دارند. اما همیشه در انتخاب و خرید خوب پارچه کجراه دچار سردرگمی هستند.
تنوع برند های پارچه کجراه مانتویی به قدری گسترده است که خریداران تمایل به خرید پارچه های نام آشنا و برند را دارند.

پارچه کجراه مانتویی
پارچه کجراه مانتویی

انواع پارچه کجراه مانتویی

پارچه های کجراه مانتویی معمولا در وزن های ۲۸۰ و ۲۹۰ گرم تولید می گردند و از بافت مشخص کج راه تشکیل شده است. رنگبندی انواع پارچه های کجراه بسیار زیاد است که معمولا دوزندگان مانتو از رنگبندی های خاص برای دوخت مانتو بهره می گیرند.

کارخانه پارچه کجراه فدک، پارچه کجراه تک، پارچه کجراه زرین پود، پارچه کجراه آیدین و … تعدادی از برند های مشهور در زمینه تولید انواع پارچه کجراه در بازار می باشند.

پارچه کجراه مانتویی
پارچه کجراه مانتویی

خرید فروش ارزان قیمت پارچه کجراه مانتویی

برای خرید ارزان قیمت انواع پارچه، ابتدا باید دانش و اطلاع کافی از پارچه مورد نظر داشته باشیم که در هنگام خرید پارچه بتوانیم درجه کیفیت پارچه کارخانه های متفاوت را با یکدیگر بسنجیم.
همچنین ارتباط با کارخانه یا عاملان فروش اصلی می تواند در قیمت خرید پارچه تاثیر فوق العاده بگذارد. با چنین شرایطی می توان علاوه بر خرید ارزان قیمت پارچه، انتخاب صحیح و حسابشده ای از پارچه داشته باشیم و بدون هیچ تردیدی در تولید مانتو از آنان استفاده کنیم.

پارچه کجراه مانتویی
پارچه کجراه مانتویی
0
تماس